elsőnek értem jókorán a ktárba, bepakoltam törzshelyemre a táskám és kimentem a kiállitóterembe, ahol próba zajlott a későbbi fúvós zeneiskolai koncertre, piciktól kicsikig, no volt egy-két kamasz is...
meglepett, hogy milyen szépen, tisztán játszottak, szinte mind, s milyen kedves, figyelmes…