vasárnap, junius 14-én Vhelyen voltam, mártír emlékünnepségen és főleg találkozni Dórával , unokatestvéremmel(meg a fiával, Andrissal) . Dóra "szerepelt " is az ünnepségen a zsinagógában....
a buszmegállóból alig találtam a zsinagógához, bár tudtam, hogy hol van, más megközelitésben, de el is…