HA ILYEN GONDOSAN folyik továbbra is minden a gondos órával, mint ahogy az elküldése körül történt, akkor teljesen nyugodt vagyok: gondoskodnak rólam!
csak próbaképp kezdtem a regisztrálást, de a kontakt személy megjelölése előtt leálltam
viszont elment féligkészen is a regisztrációm..erről…